www.hondawschod.pl
Waluty:
odzież sportowa wyprzeda, bielizna sportowa damska, marynarka sportowa damska, odzież sportowa, sportowa odzież
<
Str. główna ::  Dostawa i zwroty

Dostawa i zwroty


Informacje o wysyłce

1. Twoje zamówienie jest zazwyczaj wysyłane w ciągu 12 godzin od otrzymania płatności. Dostarczymy Twoje zamówienie przez Worldwide Express Mail Service. Dostawy zwykle trwają 3-5 dni roboczych.

2. Numer śledzenia przesyłki zostanie wysłany do Ciebie, gdy Twoje zamówienie zostanie wysłane. Możesz sprawdzić status swojego zamówienia online za pomocą numeru śledzenia;

3. Nasza opłata za wysyłkę zostanie pokazana po złożeniu zamówienia (zostanie przeliczona na walutę lokalną na podstawie dokonanego wyboru), bez względu na liczbę par zakupionych w zamówieniu. Opłata za wysyłkę zostanie automatycznie doliczona do sumy całkowitej podczas wysyłania płatności.

4. Nie możemy dostarczyć Twojego zamówienia do P.O. Adres skrzynki, więc upewnij się, że podałeś nam adres.

POLITYKA ZWROTU

Wymiana walut

Jeśli w ciągu 7 dni od otrzymania towarów chcesz je wymienić na inny rozmiar, skontaktuj się z nami z góry. Towary zostaną przyjęte do wymiany tylko wtedy, gdy nie zostały zużyte, uszkodzone lub zmienione.

Wymiana produktów zostanie wysłana na własny koszt. Należy pamiętać, że koszty związane ze zwrotem towarów ponosi wyłączna odpowiedzialność klienta.

Zwraca

Jeśli w ciągu 7 dni od otrzymania towarów, które chcesz zwrócić, aby otrzymać zwrot pieniędzy, najpierw skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta. Towary będą przyjmowane do zwrotu tylko wtedy, gdy nie zostały zużyte, uszkodzone lub zmienione.

Skontaktuj się z nami przed zakupem, jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości lub pytania dotyczące produktów lub ich rozmiarów.

Wszelkie koszty związane ze zwrotem towarów ponosi wyłączna odpowiedzialność konsumenta. Oryginalne koszty wysyłki nie podlegają zwrotowi

Powrót